Plavby

 

MS Florentina je jediná hotelová loď registrovaná v České republice, plující pod českou vlajkou. Fascinující plavby po Vltavě a Labi mimo vyšlapané cesty nabízí pohled na velkolepé hory, přírodní krajiny a historické kulturní dědictví. Nové kajuty v "NAVY stylu" s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, trezorem, SAT- TV a rádiem, pro celkem 92 cestujících. Část z nich je vybavena francouzskými okny.

 

 

 

9 DENNÍ PLAVBA BOHEMIAN RHAPSODY

  • PRAHA – LITOMEŘICE / autobusový výlet do DRÁŽĎAN - MĚLNÍK – PODĚBRADY / PRAHA

Zveme Vás k naší nejdelší plavbě, která trvá 9 dní a při které navštívíte několik památek a měst. Samozřejmostí je plná penze, při které ochutnáte speciality nejen z české kuchyně, ale i mezinárodní pokrmy. O váš komfort a pohodlí se bude starat profesionální personál vedený panem kapitánem, který má mnohaleté zkušenosti i na zahraničních lodích…

 

Harmonogram plavby.

 

Informace o termínech a cenách na http://www.thurgautravel.ch/unsere-flotte/florentina-reiseprogramme

MS Florentina

 

MS Florentina

CYKLO PLAVBA 

  • PRAHA – KRALUPY nad VLTAVOU – MĚLNÍK - LITOMEŘICE – MLČECHVOSTY - PRAHA

Česká republika, malá země v srdci Evropy, je domovem originálních říčních krajin, malebných vesnic a romantických hradů a zámků, jejichž historii a architekturu lze často vysledovat až do středověku.

Praha, "Zlaté město" a „Stověžatá", jak se také nazývá, je výchozím bodem a cílem této krásné cyklistické výpravy na horní Vltavě a na Velkém Labi. Prozkoumejte jedno z nejkrásnějších měst Evropy s jeho starým městem, které je součástí seznamu světového dědictví UNESCO. MS FLORENTINA kotví nedaleko Karlova mostu a je proto ideálním výchozím bodem pro průzkumnou cestu krásným městem.

 

Harmonogram plavby.

 

© Copyright 2020

Naši partneři
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..
FLORENTINA BOAT hotel v Praze hodnocení