Konference & oslavy na lodi

 

Přemýšlíte, kde uspořádáte oslavu narozenin, firemní večírek, a nebo svatební hostinu? 

 

Nabízíme ideální řešení a místo pro semináře, konference, firemní akce a oslavy všeho druhu. Díky skvělé poloze Florentiny přímo v centru města nebudou mít návštěvníci žádné problémy s dopravou a hledáním místa. Naše prostory poskytujeme bez pronájmu, podmínkou je pouze čerpání cateringu.

 

V případě potřeby se můžete obrátit na našeho specialistu, který Vám pomůže s kompletní organizací události, pište na e-mail sales@florentinaboat.cz

 

 

 

Hotelovou loď Florentina bychom Vám rádi představili jako netradiční místo k pořádaní KONFERENCÍ, WORKSHOPŮ, VEČÍRKŮ a OSLAV.

  • Organizujeme FIREMNÍ PLAVBY NA MÍRU, uspořádáme TÉMATICKÉ PÁRTY pro děti i dospělé. Korporátním klientům poskytujeme SLEVU za ubytování.
  • Vlastní gastronomický servis, kulturní program, zajistíme potřebné technické vybavení, hostesky, moderátora, tombolu, květinovou a dekorativní výzdobu, ohňostroje, dárky … a mnoho dalších souvisejících služeb. 
  • V roce 2011 byl na lodi nově vybudován a otevřen PANORAMATICKÝ SALON!
 
zasedací sálrozměryplochakapacita
tabuletvar Uženevadivadlobanketškolarecepce
panoramatický salón 6 x 5 x 2 m 30 m2 20 0 16 35 0 25 25
vybavení: Koberec, Denní světlo, Možnost zatemnění, Klimatizace, Rádio/CD, Plátno, Dataprojector, Wi-Fi, Flipchart
restaurace 20 x 9 x 2 m 180 m2 40 50 40 90 50 75 80
vybavení: Koberec, Denní světlo, Možnost zatemnění, Klimatizace, Mikrofon, Rádio/CD, LCD TV, Plátno, Dataprojector, Wi-Fi, Flipchart, Taneční parket

 

Nabízíme: oslavy na lodi, konference na lodi, firemní akce na lodi, večírky na lodi a mnoho jiného

 

© Copyright 2021

Naši partneři
FLORENTINA BOAT hotel v Praze hodnocení