9 DENNÍ PLAVBA BOHEMIAN RHAPSODY

 

PRAHA – LITOMEŘICE / AUTOBUSOVÝ VÝLET DO DRÁŽĎAN - MĚLNÍK – PODĚBRADY / PRAHA

 

DEN 1 - PRAHA

  • Nalodění na MS FLORENTINA, kolem 19:00 hodiny uvítací koktejl, seznámení s posádkou a bezpečnostními pravidly zakončený večeří.

 

DEN 2 - PRAHA - NELAHOZEVES - LITOMĚŘICE

  • Brzy ráno uvolníme lana a vydáme se na cestu po krásné Vltavě. Návštěva rodiště Antonína Dvořáka a zámku Nelahozeves, známého také jako "Malý Louvre České republiky", návrat na MS Florentina v Roudnici nad Labem kde a pokračujeme po velkém Labi do Litoměřic. Po večeři následuje prohlídka historického centra Litoměřic.

 

DEN 3 - SASKÉ ŠVÝCARSKO - DRÁŽĎANY

  • Autobusem se vypravíme na celodenní výlet do krásného Saského Švýcarska a navštívíme Drážďany. Z „Bastei“ - písečné skály vysoko nad Labem, si můžete vychutnat nádherný výhled na údolí Labe a hory Saského Švýcarska.

 

DEN 4 - LITOMĚŘICE – PORTA BOHEMICA - ROUDNICE - MĚLNÍK

  • Ráno si vychutnejte panoramatickou plavbu s MS Florentina přes slavnou "Porta Bohemicu – Bránu Čech" ve směru Ústí nad Labem. Od Roudnice nad Labem začíná autobusová exkurze do Mělníka s návštěvou zámku a ochutnávkou vín. Hosté se vrací na loď, která doplula a kotví v Mělníku. Výletní den zakončíme večeří s živou hudbou.

 

DEN 5 - MĚNÍK - NYMBURK - PODĚBRADY

  • Vyplouváme po Malém Labí z Mělníka do Nymburku. Zde začíná exkurze do Kutné Hory s velkou stříbrnou tradicí, město patří k světovému dědictví UNESCO. Navštívíme katedrálu Svaté Barbory ​​a muzeum stříbra. Na loď se vracíme do Poděbrad.

 

DEN 6 - PODĚBRADY - NYMBURK - HOŘÍN

  • Na autobusové výletě navštívíme jednu z nejstarší koňské farmy v regionu. Než se vrátíme na loď do Brandýsa nad Labem, zavítáme do pivovaru v Nymburku. Kapitánskou večeři doprovází živé vystoupení hudební skupiny Dixieland.

 

DEN 7 - HOŘÍN - PRAHA

  • Za úsvitu vyplouváme směr Praha. "Zlaté město" a jeho světoznámé památky jako jsou Karlův most, Staroměstský orloj a mnohé další uvidíme během pěší prohlídky. Po večeři máte možnost navštívit klasický koncert (vstupenky můžete rezervovat u nás).

 

DEN 8 - PRAHA

  • Panoramatickou plavbu pod oblouky Karlova mostu si můžete vychutnat během bohaté snídaně. Poté nás čeká exkurze na Pražský hrad, největší uzavřený zámecký komplex na světě a světoznámou Zlatou uličku. Volný odpolední program je ideální pro vlastní prohlídku Prahy.
  • Rozloučíme se s Vámi při slavnostní koktejlu a večeři spojené s hudební zábavou na palubě.

 

DEN 9 - PO SNÍDANÍ ODJEZD DOMŮ

 

© Copyright 2020

Naši partneři
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..
FLORENTINA BOAT hotel v Praze hodnocení